• (093) 029-13-70
  • (098) 090-62-71
  • (050) 868-20-71
Корзина    0 0грн
Проміжні підсумки: 0грн
Всього: 0грн
Ваш кошик порожній!

Фільтр

Ціна
Діапазон: грн - грн
Виробник
Зображення
Колір
Комплект
Матеріал
Розмір, см

Акції

Упори для книг Glozis

Упори для книг Glozis
Сортувати:
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Гармонійно вписати бібліотеку в інтер'єр, не обтяжать його громіздкими полками, завдання не просте, але цілком здійсненне з упором для книг Glozis. Легкі відкриті полиці тепер не проблема. За допомогою декількох власників для книг досить просто оформити як невелику добірку улюблених творів, так і значну стопку навчальної або наукової літератури.

Ми в Glozis виробляємо наші підставки для книг тільки з високоміцної сталі на передовому лазерному обладнанні, що дозволяє досягати максимального естетичного ефекту без втрати міцності якостей. Тому наші підставки для книг підходять для підтримки видань будь-яких форматів і кількості, фіксуючи їх на полиці в вертикальному положенні.

На окрему увагу заслуговують кольору і спосіб фарбування. Завдяки сучасній полі ефірної фарбі ми досягаємо рівномірного нанесення на виріб і в результаті отримуємо однорідний зносостійкий тон. Саме тому органайзер для книг Glozis, стане не тільки зручним і надійним пристосуванням для підтримки літературних скарбів, але і незвичайним елементом декору вашої вітальні або кабінету.

Кажуть, диявол криється в деталях, і саме вони ж створюють відчуття уюта. Декоруйте свій життєвий простір! Розсортувати книги по серіях або авторам допоможуть тематичні парні упори. Крім того, з їх допомогою Ви легко зможете розташувати улюблену серію книг на робочому столі, підвіконні або тумбочці.

Ваші шафи забезпечені великою кількістю кутових полиць - використовуйте їх за призначенням! За допомогою одинарного власника книг на полицю, де літературні скарби досить підтримувати з одного боку, Ви легко впораєтеся із завданням ефективного заповнення простору.

Сайт поддерживается Веб студией SOYD
Написати в чат
Підписуйтесь!
Підписуйтесь!
Підписуйтесь!